Plastikový model letadla Harrier - Quick Build, zacvakávací jako LEGO - Airfix J6009

Plastikový model letadla Harrier - Quick Build, zacvakávací jako LEGO - Airfix J6009
Plastikový model letadla Harrier - Quick Build, zacvakávací jako LEGO - Airfix J6009 Plastikový model letadla Harrier - Quick Build, zacvakávací jako LEGO - Airfix J6009 Plastikový model letadla Harrier - Quick Build, zacvakávací jako LEGO - Airfix J6009 Plastikový model letadla Harrier - Quick Build, zacvakávací jako LEGO - Airfix J6009 Plastikový model letadla Harrier - Quick Build, zacvakávací jako LEGO - Airfix J6009

Cena: 380 Kč

Běžná maloobchodní cena: 399 Kč
stavebnice Airfix


  • Expedice zboží: do 7 dnů
  • Poštovné: od 89 Kč

  • Kód: c30-J6009
  • EAN: 5055286625695

  • Záruka produktu: 2 roky
  • Značka: stavebnice AirfixPopis zboží Plastikový model letadla Harrier - Quick Build, zacvakávací jako LEGO - Airfix J6009

Zacvakávací model letadla. Velikost: 22,9 cm. Balení obsahuje 27 již nabarvených dílků ke složení modelu.


Informace o originálu:
Postavte si svůj vlastní Harrier! Tento proslulý vojenský tryskáč byl vyvinut v Británii a jeho exkluzivní vlastností je schopnost kolmého startu. Neváhejte a proleťte se se svým modelem tak, jak to umí jen Harrier. Stavebnice má celkem 27 částí. Výška modelu umístěného na stojánku je 110 mm.

Airfix QUICK BUILD je úžasná řada jednoduchých zacvakávacích modelů, která poslouží jako naprosto perfektní úvod do světa modelářství pro děti (starší než 5 let), ale také jako ta pravá kratochvíle i pro zkušenějšího modeláře.

Předbarvené díly lze jednoduše zacvaknout do sebe, nic není potřeba lepit ani barvit, a v mžiku se před Vámi objeví opravdu působivý model, který můžete navíc vylepšit podle svých představ pomocí přiložených samolepicích obtisků. S modely letadel najdete v balení samozřejmě také stojánek pro vystavení vašeho výtvoru, abyste se s ním mohli náležitě pochlubit!

Celá řada QUICK BUILD se vyrábí ve Velké Británii a nabízí Vám některé z těch nejikoničtějších vozidel či letadel, jaké byly kdy postaveny!

:

Parametry zboží Plastikový model letadla Harrier - Quick Build, zacvakávací jako LEGO - Airfix J6009

Počet dílů27
Délka228,6 mm
Obtížnost1
Body Flying Hours1
 
Doporučeno pro děti od 5 let.
 
UpozorněníNebezpečí udušení! Výrobek obsahuje malé části. NEVHODNÉ PRO DĚTI DO 3 LET!
Odstraňte všechny obaly než dáte hračku dítěti.