Plastikový model letadla BAE Hawk - Quick Build, zacvakávací jako LEGO - Airfix J6003

Plastikový model letadla BAE Hawk - Quick Build, zacvakávací jako LEGO - Airfix J6003
Plastikový model letadla BAE Hawk - Quick Build, zacvakávací jako LEGO - Airfix J6003 Plastikový model letadla BAE Hawk - Quick Build, zacvakávací jako LEGO - Airfix J6003 Plastikový model letadla BAE Hawk - Quick Build, zacvakávací jako LEGO - Airfix J6003 Plastikový model letadla BAE Hawk - Quick Build, zacvakávací jako LEGO - Airfix J6003 Plastikový model letadla BAE Hawk - Quick Build, zacvakávací jako LEGO - Airfix J6003 Plastikový model letadla BAE Hawk - Quick Build, zacvakávací jako LEGO - Airfix J6003 Plastikový model letadla BAE Hawk - Quick Build, zacvakávací jako LEGO - Airfix J6003 Plastikový model letadla BAE Hawk - Quick Build, zacvakávací jako LEGO - Airfix J6003

Cena: 380 Kč

Běžná maloobchodní cena: 399 Kč
stavebnice Airfix


  • Expedice zboží: do 7 dnů
  • Poštovné: od 89 Kč

  • Kód: c30-J6003
  • EAN: 5055286621475

  • Záruka produktu: 2 roky
  • Značka: stavebnice AirfixPopis zboží Plastikový model letadla BAE Hawk - Quick Build, zacvakávací jako LEGO - Airfix J6003

Zacvakávací model letadla. Velikost: 22,1 cm. Balení obsahuje 26 již nabarvených dílků ke složení modelu.


Informace o originálu:
BAe Hawk je dokonalé cvičné proudové letadlo! Není pochyb, že bude tím pravým přírůstkem do Vaší sbírky. Model zaujme už svou lesklou černou barvou, k dokonalosti ho pak můžete dotáhnout ještě pomocí samolepicích znaků RAF. Stavebnice samotná má celkem 26 částí, stojánek potom další 3. Výška modelu umístěného na stojánku je 123 mm.

Airfix QUICK BUILD je úžasná řada jednoduchých zacvakávacích modelů, která poslouží jako naprosto perfektní úvod do světa modelářství pro děti (starší než 5 let), ale také jako ta pravá kratochvíle i pro zkušenějšího modeláře.

Předbarvené díly lze jednoduše zacvaknout do sebe, nic není potřeba lepit ani barvit, a v mžiku se před Vámi objeví opravdu působivý model, který můžete navíc vylepšit podle svých představ pomocí přiložených samolepicích obtisků. S modely letadel najdete v balení samozřejmě také stojánek pro vystavení vašeho výtvoru, abyste se s ním mohli náležitě pochlubit!

Celá řada QUICK BUILD se vyrábí ve Velké Británii a nabízí Vám některé z těch nejikoničtějších vozidel či letadel, jaké byly kdy postaveny!

:

Parametry zboží Plastikový model letadla BAE Hawk - Quick Build, zacvakávací jako LEGO - Airfix J6003

Počet dílů26
Délka221 mm
Obtížnost1
Body Flying Hours1
 
Doporučeno pro děti od 5 let.
 
UpozorněníNebezpečí udušení! Výrobek obsahuje malé části. NEVHODNÉ PRO DĚTI DO 3 LET!
Odstraňte všechny obaly než dáte hračku dítěti.