Plastikový model letadla Supermarine Spitfire - Quick Build, zacvakávací jako LEGO - Airfix J6000

Plastikový model letadla Supermarine Spitfire - Quick Build, zacvakávací jako LEGO - Airfix J6000
Plastikový model letadla Supermarine Spitfire - Quick Build, zacvakávací jako LEGO - Airfix J6000 Plastikový model letadla Supermarine Spitfire - Quick Build, zacvakávací jako LEGO - Airfix J6000 Plastikový model letadla Supermarine Spitfire - Quick Build, zacvakávací jako LEGO - Airfix J6000 Plastikový model letadla Supermarine Spitfire - Quick Build, zacvakávací jako LEGO - Airfix J6000 Plastikový model letadla Supermarine Spitfire - Quick Build, zacvakávací jako LEGO - Airfix J6000 Plastikový model letadla Supermarine Spitfire - Quick Build, zacvakávací jako LEGO - Airfix J6000 Plastikový model letadla Supermarine Spitfire - Quick Build, zacvakávací jako LEGO - Airfix J6000 Plastikový model letadla Supermarine Spitfire - Quick Build, zacvakávací jako LEGO - Airfix J6000

Cena: 380 Kč

Běžná maloobchodní cena: 399 Kč
stavebnice Airfix


  • Expedice zboží: do 7 dnů
  • Poštovné: od 89 Kč

  • Kód: c30-J6000
  • EAN: 5055286621444

  • Záruka produktu: 2 roky
  • Značka: stavebnice AirfixPopis zboží Plastikový model letadla Supermarine Spitfire - Quick Build, zacvakávací jako LEGO - Airfix J6000

Zacvakávací model letadla. Velikost: 21,3 cm. Balení obsahuje 34 již nabarvených dílků ke složení modelu.


Informace o originálu:
Model tohoto slavného stíhacího letadla přichází ve vší parádě i s otáčející se vrtulí, takže se nemusíte bát svůj Spitfire hrdě prohánět po obloze! Stavebnice samotná má celkem 34 částí, stojánek potom další 3. Výška modelu umístěného na stojánku je 116 mm. Pořiďte si domů tuto neodmyslitelnou součást britských dějin ve zmenšené podobě hned teď.

Airfix QUICK BUILD je úžasná řada jednoduchých zacvakávacích modelů, která poslouží jako naprosto perfektní úvod do světa modelářství pro děti (starší než 5 let), ale také jako ta pravá kratochvíle i pro zkušenějšího modeláře.

Předbarvené díly lze jednoduše zacvaknout do sebe, nic není potřeba lepit ani barvit, a v mžiku se před Vámi objeví opravdu působivý model, který můžete navíc vylepšit podle svých představ pomocí přiložených samolepicích obtisků. S modely letadel najdete v balení samozřejmě také stojánek pro vystavení vašeho výtvoru, abyste se s ním mohli náležitě pochlubit!

Celá řada QUICK BUILD se vyrábí ve Velké Británii a nabízí Vám některé z těch nejikoničtějších vozidel či letadel, jaké byly kdy postaveny!

:

Parametry zboží Plastikový model letadla Supermarine Spitfire - Quick Build, zacvakávací jako LEGO - Airfix J6000

Počet dílů34
Délka213 mm
Obtížnost1
Body Flying Hours1
 
Doporučeno pro děti od 5 let.
 
UpozorněníNebezpečí udušení! Výrobek obsahuje malé části. NEVHODNÉ PRO DĚTI DO 3 LET!
Odstraňte všechny obaly než dáte hračku dítěti.