Plastikový model NABOO STARFIGHTER - EasyKit, zacvakávací - Revell Star Wars 06738

Plastikový model NABOO STARFIGHTER - EasyKit, zacvakávací - Revell Star Wars 06738

Cena: 290 Kč

Běžná maloobchodní cena: 299 Kč
stavebnice Revell


  • Expedice zboží: do 7 dnů
  • Poštovné: od 89 Kč

  • Kód: c18-4780
  • EAN: 4009803067384

  • Záruka produktu: 2 roky
  • Značka: stavebnice RevellPopis zboží Plastikový model NABOO STARFIGHTER - EasyKit, zacvakávací - Revell Star Wars 06738

Zacvakávací model SW rakety. Velikost: 10 cm. Balení obsahuje 20 již nabarvených dílků ke složení.


Tuto hbitou a rychlou vesmírnou loď používají bojové jednotky planety Naboo. I když slouží hlavně pro hlídkové a eskortní účely, je s výzbrojí dvou laserových děl a protonových torpéd i přes nepříliš vábný vzhled dobrým a uznávaným stíhacím letounem. Návrh této lodi pochází z dílny inženýrů na Naboo. Loď má dokonce i svůj vlastní mezihvězdný hyperpohon. Jako navigační podporu a také pro menší opravy přímo za letu používá každá z nich jednoho droida, který je umístěn za pilotní kabinou. Neobvyklý tvar lodi lze vysvětlit záměrem stavitelů co nejvíce omezit provozní hluk a produkci emisí při létání v atmosféře domovské planety. Anakin Skywalker v epizodě 1 vmanévroval s Naboo fighterem do řídicí lodě droidích jednotek a celý válečný konflikt na Naboo ukončil, když se mu tuto obří vesmírnou stanici podařilo zničit.

Jednoduchá stavebnice do kapsy – skvělá „easykit“ zábava v miniaturním formátu. Všechny části jsou samozřejmě předmalovány a předtištěny. Stačí je jen zacvaknout do sebe a hra může začít.

.

Parametry zboží Plastikový model NABOO STARFIGHTER - EasyKit, zacvakávací - Revell Star Wars 06738

Detaily modelu
Měřítko1:109
Počet dílů20
Délka100 mm
Rozpětí křídel47 mm
Obtížnost2
 
Detaily originálu
Rychlost1100 kph
Délka11 m

Položky související se zbožím Plastikový model NABOO STARFIGHTER - EasyKit, zacvakávací - Revell Star Wars 06738

Zákaznící, kteří si koupili Plastikový model NABOO STARFIGHTER - EasyKit, zacvakávací - Revell Star Wars 06738 si zároveň také objednali: