Plastikový model Monti System MS 05.4 - Renault Trafic Česká pošta

Toto zboží je momentálně VYPRODANÉ a nelze ho objednat!

Plastikový model Monti System MS 05.4 - Renault Trafic Česká pošta
Plastikový model Monti System MS 05.4 - Renault Trafic Česká pošta Plastikový model Monti System MS 05.4 - Renault Trafic Česká pošta

Cena: 229 Kč

stavebnice Monti System

Zboží je momentálně vyprodané,
není možné ho objednat.
Popis zboží Plastikový model Monti System MS 05.4 - Renault Trafic Česká pošta

Model Monti System MS 05.4 - Česká pošta je Renault Trafic ve výbavě ambulance. Renault Trafic Monti System MS 05.4 v měřítku 1:35 patří do řady modelů Monti System BASIC, tedy mezi jednodušší stavebnice s menším počtem dílů.


Stavebnice Monti System MS 05.4 - Česká pošta se sestavuje bez nutnosti použití lepidla a nanášení barev, jednotlivé díly vyrobené z barevného plastu do sebe přesně zapadají. Pro dokončení věrného vzhledu modelu obsahuje model arch samolepek. Použité materiály neobsahují nebezpečné ftaláty, modely Monti System jsou pravidelně testovány renomovanou zkušebnou a splňují veškeré požadavky bezpečnosti a nezávadnosti podle normy EN71.

Renault Trafic MS 05.4 - Česká pošta z řady Monti Systém 'basic' je při stavbě podle návodu vhodný pro stavitele od 6 let. Vůz lze ale podrobit i řadě individuálních úprav a udělat z něj téměř maketový model nebo jej využít jako základ pro stavbu zcela nového modelu auta. Doplňky k jednotlivým stavebnicím ve stejném měřítku jako je MS 05.4 - Česká pošta jsou vzájemně záměnné a dají se téměř libovolně kombinovat. Modely Monti Systém je také možné upravit do funkční podoby jako model na autodráhu nebo dokonce jako RC model na dálkové ovládání.

Stavebnice Monti System jsou vyráběny v České republice. V roce 1984 s nimi přišla na trh firma Vista, která za ně již v roce 1988 obdržela na Mezinárodním veletrhu v Lipsku zlatou medaili. V současné době ve výrobě modelů pod značkou Vista pokračuje firma Beneš a Lát a.s.

Parametry zboží Plastikový model Monti System MS 05.4 - Renault Trafic Česká pošta

Měřítko modelu MS 05.4 - Česká pošta1:35
Typ vozuRenault Trafic
Kód Monti System0102-5.4
Náročnost sestaveníbasic
Doporučený věk6+

Příslušenství pro Plastikový model Monti System MS 05.4 - Renault Trafic Česká pošta