Plastikový model letadla Eurofighter Typhoon - Quick Build, zacvakávací jako LEGO - Airfix J6002

Plastikový model letadla Eurofighter Typhoon - Quick Build, zacvakávací jako LEGO - Airfix J6002
Plastikový model letadla Eurofighter Typhoon - Quick Build, zacvakávací jako LEGO - Airfix J6002 Plastikový model letadla Eurofighter Typhoon - Quick Build, zacvakávací jako LEGO - Airfix J6002 Plastikový model letadla Eurofighter Typhoon - Quick Build, zacvakávací jako LEGO - Airfix J6002 Plastikový model letadla Eurofighter Typhoon - Quick Build, zacvakávací jako LEGO - Airfix J6002 Plastikový model letadla Eurofighter Typhoon - Quick Build, zacvakávací jako LEGO - Airfix J6002 Plastikový model letadla Eurofighter Typhoon - Quick Build, zacvakávací jako LEGO - Airfix J6002 Plastikový model letadla Eurofighter Typhoon - Quick Build, zacvakávací jako LEGO - Airfix J6002

Cena: 375 Kč

Běžná maloobchodní cena: 399 Kč
stavebnice Airfix


  • Expedice zboží: do 5 dnů
  • Poštovné: od 89 Kč

  • Kód: c30-J6002
  • EAN: 5055286621468

  • Záruka produktu: 2 roky
  • Značka: stavebnice AirfixPopis zboží Plastikový model letadla Eurofighter Typhoon - Quick Build, zacvakávací jako LEGO - Airfix J6002

Zacvakávací model letadla. Velikost: 23,1 cm. Balení obsahuje 27 již nabarvených dílků ke složení modelu.


Informace o originálu:
Eurofighter Typhoon byl zrozen pro vytrvalost! Rozšiřte svou sbírku a přidejte k ní tento elegantní, uhlazený a aerodynamický model. Stavebnice samotná má celkem 27 částí, stojánek potom další 3. Výška modelu umístěného na stojánku je 129 mm.

Airfix QUICK BUILD je úžasná řada jednoduchých zacvakávacích modelů, která poslouží jako naprosto perfektní úvod do světa modelářství pro děti (starší než 5 let), ale také jako ta pravá kratochvíle i pro zkušenějšího modeláře.

Předbarvené díly lze jednoduše zacvaknout do sebe, nic není potřeba lepit ani barvit, a v mžiku se před Vámi objeví opravdu působivý model, který můžete navíc vylepšit podle svých představ pomocí přiložených samolepicích obtisků. S modely letadel najdete v balení samozřejmě také stojánek pro vystavení vašeho výtvoru, abyste se s ním mohli náležitě pochlubit!

Celá řada QUICK BUILD se vyrábí ve Velké Británii a nabízí Vám některé z těch nejikoničtějších vozidel či letadel, jaké byly kdy postaveny!

:

Parametry zboží Plastikový model letadla Eurofighter Typhoon - Quick Build, zacvakávací jako LEGO - Airfix J6002

Počet dílů27
Délka231 mm
Obtížnost1
Body Flying Hours1
 
Doporučeno pro děti od 5 let.
 
UpozorněníNebezpečí udušení! Výrobek obsahuje malé části. NEVHODNÉ PRO DĚTI DO 3 LET!
Odstraňte všechny obaly než dáte hračku dítěti.

Zákaznící, kteří si koupili Plastikový model letadla Eurofighter Typhoon - Quick Build, zacvakávací jako LEGO - Airfix J6002 si zároveň také objednali: