Plastikový model auta VW Camper Van - Quick Build, zacvakávací jako LEGO - Airfix J6017

Plastikový model auta VW Camper Van - Quick Build, zacvakávací jako LEGO - Airfix J6017Novinka!
Plastikový model auta VW Camper Van - Quick Build, zacvakávací jako LEGO - Airfix J6017 Plastikový model auta VW Camper Van - Quick Build, zacvakávací jako LEGO - Airfix J6017 Plastikový model auta VW Camper Van - Quick Build, zacvakávací jako LEGO - Airfix J6017 Plastikový model auta VW Camper Van - Quick Build, zacvakávací jako LEGO - Airfix J6017 Plastikový model auta VW Camper Van - Quick Build, zacvakávací jako LEGO - Airfix J6017

Cena: 450 Kč

Běžná maloobchodní cena: 479 Kč
stavebnice Airfix


  • Expedice zboží: do 5 dnů
  • Poštovné: od 89 Kč

  • Kód: c30-J6017
  • EAN: 5055288631540

  • Záruka produktu: 2 roky
  • Značka: stavebnice AirfixPopis zboží Plastikový model auta VW Camper Van - Quick Build, zacvakávací jako LEGO - Airfix J6017

Zacvakávací model auta VW T1 SAMBA BUS Camper Van. Velikost: 19,5 cm. Balení obsahuje 42 již nabarvených dílků ke složení modelu.


Airfix QUICK BUILD je úžasná řada jednoduchých zacvakávacích modelů, která poslouží jako naprosto perfektní úvod do světa modelářství pro děti (starší než 5 let), ale také jako ta pravá kratochvíle i pro zkušenějšího modeláře.

Předbarvené díly lze jednoduše zacvaknout do sebe, nic není potřeba lepit ani barvit, a v mžiku se před Vámi objeví opravdu působivý model, který můžete navíc vylepšit podle svých představ pomocí přiložených samolepicích obtisků. S modely letadel najdete v balení samozřejmě také stojánek pro vystavení vašeho výtvoru, abyste se s ním mohli náležitě pochlubit!

Celá řada QUICK BUILD se vyrábí ve Velké Británii a nabízí Vám některé z těch nejikoničtějších vozidel či letadel, jaké byly kdy postaveny!

Parametry zboží Plastikový model auta VW Camper Van - Quick Build, zacvakávací jako LEGO - Airfix J6017

Počet dílů36
Velikost195 x 80 x 85 mm
Obtížnost1
Body Flying Hours1
 
Doporučeno pro děti od 5 let.
 
UpozorněníNebezpečí udušení! Výrobek obsahuje malé části. NEVHODNÉ PRO DĚTI DO 3 LET! Odstraňte všechny obaly než dáte hračku dítěti.

Video ke zboží Plastikový model auta VW Camper Van - Quick Build, zacvakávací jako LEGO - Airfix J6017

Zákaznící, kteří si koupili Plastikový model auta VW Camper Van - Quick Build, zacvakávací jako LEGO - Airfix J6017 si zároveň také objednali: